sobota 04.04.2020 
svátek má Ivana

Aktuálně
Sdělení rodinným příslušníkům a všem příznivcům našeho DS
19.03.2020
Zdravíme všechny rodinné příslušníky našich seniorů v DS František. Protože se teď nějakou dobu nemůžete setkat se svým blízkým, vytvořili jsme pro vás účet na Skype pod názvem Dům seniorů František. Pokud budete mít o video komunikaci zájem, prosím, abyste se nejdřív spojili se sociální pracovnicí na tomto telefonním čísle. Pokud je pro Vás příjemnější telefonní komunikace, volejte na toto telefo
... celý článek

Oslava Mezinárodního dne žen
Oslava Mezinárodního dne žen 12.03.2020
Začátek března jsme oslavili Mezinárodní den žen, zahrál nám náš pan harmonikář, který je jedním z našich klientů a hraje čím dál lépe a zazpívali jsme si všichni z plna hrdla naše oblíbené písničky a také nám aktivizační pracovnice zarecitovala pár básní věnovaných ženám. 
... celý článek

Masopustní odpoledne v našem domově
Masopustní odpoledne v našem domově 19.02.2020
V úterý odpoledne jsme si užili masopustní odpoledne s velkým rejem masek v doprovodu kapely Stofka. Zazpívali jsme si, zatancovali a hodovali a ochutnali spoustu zabíjačkových pokrmů. 
... celý článek

Beseda s Policií České republiky
Beseda s Policií České republiky 10.01.2020
Spoustu zajímavostí a doporučení k bezpečnosti jsme se dozvěděli od pana policisty, který za námi přijel z Olomouce. Beseda se nám moc líbila a těšíme se na příště. 
... celý článek

Tříkrálová kavárna
Tříkrálová kavárna 10.01.2020
Na Tři krále jsme u nás přivítali křesťanský soubor, který nám zahrál Živý Betlém a poté jsme si společně při příležitosti završení vánočního času zazpívali koledy. 
... celý článek

Připojení do projektu Ježíškova vnoučata
Připojení do projektu Ježíškova vnoučata 10.01.2020
Opět jsme se připojili do krásného projektu Českého rozhlasu Ježíškova vnoučata. Všem dárcům děkujeme za dárky a zážitky pro naše seniory. 
... celý článek©2009 Dům seniorů FRANTIŠEK Náměšť na Hané, příspěvková organizace | Created by Radek Ohanka