Aktuálně

Naše haloweenská kavárna se strašidly

V úterý 5. listopadu jsme si na naší kavárně užili přítomnost strašidel. Strašidla to byla hodná, vůbec jsme se nebáli, společně jsme si s nimi zazpívali a strašidla potom navštívila i ostatní na poko ... detail

Turnaj Člověče nezlob se v Lošticích

30. října jsme dostali pozvání účastnit se turnaje v člověče nezlob se v Domově U Třebůvky v Lošticích. Krásně jsme si celý den se třemi našimi soutěžícími užili a děkujeme za pozvání. ... detail
Odkazy
Kontakt
Dům seniorů FRANTIŠEK Náměšť na Hané,
příspěvková organizace

Komenského 291
783 44 Náměšť na Hané

tel.: 585 952 146
Datová schránka: 4gqkj8u
info@ddnamestnahane.cz

neděle 17.11.2019 
svátek má Mahulena

Aktuálně
Naše haloweenská kavárna se strašidly
Naše haloweenská kavárna se strašidly 06.11.2019
V úterý 5. listopadu jsme si na naší kavárně užili přítomnost strašidel. Strašidla to byla hodná, vůbec jsme se nebáli, společně jsme si s nimi zazpívali a strašidla potom navštívila i ostatní na pokojích, kteří se kavárny nemohli účastnit. 
... celý článek

Turnaj Člověče nezlob se v Lošticích
Turnaj Člověče nezlob se v Lošticích 06.11.2019
30. října jsme dostali pozvání účastnit se turnaje v člověče nezlob se v Domově U Třebůvky v Lošticích. Krásně jsme si celý den se třemi našimi soutěžícími užili a děkujeme za pozvání.
... celý článek

Křeslo pro hosta s paní starostkou Mgr. Martou Husičkovou
Křeslo pro hosta s paní starostkou Mgr. Martou Husičkovou 06.11.2019
V pátek 25. října jsme v křesle pro hosta přivítali naši paní starostku Martu Husičkovou. Po zajímavém povídání o historii městyse jsme měli možnost zeptat se každý z nás paní starostky na otázky, které nás zajímají. Děkujeme paní starostce za příjemně strávené dopoledne a těšíme se na setkání někdy příště. 
... celý článek

Návštěva přednášky První pomoc živě
Návštěva přednášky První pomoc živě 06.11.2019
Ve středu 23. října se naše čtecí babičky spolu s ostatními čtecími babičkami zúčastnily přednášky První pomoc živě v komunitním klubu Pešek v Olomouci. Přednáška měla velký úspěch a odnesli jsme si spoustu informací a praktických dovedností.  
... celý článek

Čtecí babičky a spolupráce s MŠ v Náměšti na Hané
Čtecí babičky a spolupráce s MŠ v Náměšti na Hané 06.11.2019
Od 4. října se navzájem začaly navštěvovat naše čtecí babičky s dětmi z místní mateřské školy. Stejně jako v minulém roce nám společná setkávání přinášejí spoustu radosti. 
... celý článek

Seznam sponzorů sportovních her v našem DS
11.10.2019
Děkujeme všem sponzorům, kteří přispěli na naše sportovní hry: Asociace poskytovatelů sociálních služeb ČR Olomoucký kraj Městys Náměšť na Hané Zámek Náměšť na Hané Lékárna AVE TOP Drogerie Náměšť na Hané Prodej papírnického zboží Monika Alexová Náměšť na Hané Prodej květin Alena Streitová Náměšť na Hané Elektro Misál Alena Stavělová Náměšť na Hané Miele, s. r. o. Depend, s r. o., Perfe
... celý článek

Sportovní hry v našem domově a den otevřených dveří
Sportovní hry v našem domově a den otevřených dveří 11.10.2019
Ve čtvrtek 10. října se v Domě seniorů FRANTIŠEK konaly Sportovní hry. Náš domov přivítal v Náměšti na Hané spřátelené domovy pro seniory z Loštic, Přerova, Červenky a Olomouce – Chválkovic. Všechny účastníky slavnostně přivítala paní starostka Marta Husičková, pan ředitel Luboš Boxan a paní vedoucí sociálního oddělení Veronika Ohlídalová. Hudebně nás celým dnem doprovodil pan Sýkora z Loučan. Vel
... celý článek

Oslava vinobraní v našem DS
Oslava vinobraní v našem DS 03.10.2019
První říjnový den jsme pořádali v našem domově slavnost vína. Zazpívali jsme si při doprovodu harmoniky písničky o víně a z rukou bohyní vína jsme ochutnali mladé víno - burčák, který potom bohyně roznesli i po pokojích, aby výborný mok ochutnali úplně všichni.
... celý článek

Sportovní hry v našem domově a den otevřených dveří
19.09.2019
10. října se v našem domově konají Sportovní hry, jejichž součástí bude i den otevřených dveří. Přijďte se od 9 do 14 hodin podívat, jak to v našem domově vypadá. Součástí dne otevřených dveří bude i prezentace regionálních výrobků s možností jejich zakoupení.
... celý článek

Výlet do Čech pod Kosířem
Výlet do Čech pod Kosířem 19.09.2019
18. září jsme se vydali na výlet do Čech pod Kosířem. Absolvovali jsme prohlídku zámku a zámecké zahrady. Děkujeme paní průvodkyni za krásný výklad a zaměstnancům za dopomoc při procházení trasy v zámku. Poté jsme se občerstvili v místní zámecké kavárně a následně vydali na oběd do vedlejší vesnice Hluchov, kde jsme si výtečně pochutnali.
... celý článek©2009 Dům seniorů FRANTIŠEK Náměšť na Hané, příspěvková organizace | Created by Radek Ohanka